Ochrana osobních údajů


The Grand Mark Prague respektuje Vaše soukromí. Bereme na vědomí Vaše obavy týkající se důvěrnosti informací, které nám poskytujete při používání této a dalších webových stránek, především u online rezervace.

Nebudeme poskytovat Vaše osobní údaje třetím osobám. Vámi zadané osobní údaje jako jméno, adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo apod, nebudeme šířit ani prodávat žádné jiné společnosti k jakémukoliv použití. Informace, které nám poskytnete, budou považovány za důvěrné a budou použity pouze interně v rámci naší společností. Máme příslušná bezpečnostní opatření proti ztrátě, zneužití či přepisu informací, které jsme od Vás na našich webových stránkách získali.

Všechny informace obsažené na těchto webových stránkách a jednotlivých webových stránkách The Grand Mark Prague, včetně designu, grafiky a textu, jsou vlastnictvím Hybernská Properties s.r.o. a jsou chráněny autorským právem. Všechny ostatní ochranné známky, názvy společností, názvy produktů a/nebo loga uvedené na těchto webových stránkách jsou vlastnictvím jejich příslušných vlastníků.Kontakty:
Электронная почта: gdpr@grandmark.cz

Poštovní adresa:
Poverenec  GDPR, 
The Grand Mark Prague

Hybernská 12, Praha 1, 110 00

Czech Republic
Tel: +420  226 226 177, +420 226 226 156