Zaměstnanci hotelu The Grand Mark jsou Vám vždy k službám. Přejete-li si objednat vstupenky do divadla, naplánovat celodenní program, rezervovat stůl v restauraci nebo zajistit speciální výzdobu pokoje, náš tým se o vše postará. Pro více informací prosíme kontaktujte concierge na tel. +420 226 226 126 nebo pište na email concierge@grandmark.cz.

Čas ubytování a odhlášení z pokoje

Ubytování Ubytování v den příjezdu je možné od 15 hodin. Bude-li Váš pokoj připraven, velice rádi Vás ubytujeme již před 15. hodinou.

Odhlášení z pokoje Prosíme o odhlášení z pokoje v den odjezdu do 12 hodin.

Bude-li to možné, velice rádi zajistíme brzké ubytování nebo prodloužení Vašeho pobytu. Pro informace a poplatky za brzké ubytování a pozdní odhlášení z pokoje prosíme kontaktujte rezervace na tel. +420 226 226 132 nebo pište na email reservations@grandmark.cz.

Služba Concierge Zkušený concierge tým Vám velmi rád pomůže s plánováním a zajištěním Vašeho programu, postará se o rezervaci vstupenek do divadla, stolu v restauraci, prohlídku města, dopravu do hotelu, hlídání dětí nebo zajištění lékařské péče tak, aby se Váš pobyt v hotelu The Grand Mark změnil v jedinečný zážitek.

Zapůjčení kola zdarma Máte rádi dobrodružství? Vydejte se na cestu po pražských památkách na kole, po ověřených cyklotrasách našeho concierge! Pro zpestření projížďky Vám na cestu přibalíme piknikový koš s vybranými specialitami šéfkuchaře. A myslíme i na bezpečnost, kterou Vám během projížďky zajistí cyklistická helma.

Hlídání dětí Praha je ideální destinací pro rodinné dovolené a v hotelu The Grand Mark se postaráme o bezstarostnou dovolenou i s nejmladšími členy Vaší rodiny. Během pobytu Vám rádi zapůjčíme dětský kočárek, postýlku, přebalovací pult, dětskou židličku i ohřívač láhví. Pro zábavu teenagerů máme k dispozici Wii konzoli a DVD s pohádkami a rodinnými filmy. Přejete si strávit romantický večer v centru města, zatímco se o Vaše děti stará zkušená chůva? Personál hotelu The Grand Mark se o vše postará.

Doprava limuzínou Mercedes S-Class Luxusní limuzíny Mercedes S-Class řízené zkušenými řidiči poskytují tu nejkomfortnější dopravu, jakou si můžete představit. Elegantní limuzíny nabízí dostatek prostoru a funkčnost. Po cestě se můžete zaposlouchat do Vaší oblíbené hudby nebo si přečíst noviny.

Internetové připojení Wi-Fi zdarma Vysokorychlostní pevné internetové připojení na vyžádání zdarma.

Business centrum a kancelářské služby Využijte počítač s vysokorychlostním internetovým připojením ve druhém patře hotelu. Tým recepce Vám velmi rád pomůže se zajištěním následujících kancelářských služeb:

  • překladatelské a asistenční služby
  • tisk, scan, kopírování, faxování
  • vazba dokumentů
  • zajištění vysokorychlostního připojení k internetu
  • zajištění kancelářských potřeb
  • zapůjčení notebooku

Domácí mazlíčci Příplatek za ubytování Vašeho čtyřnohého mazlíčka - 50 EUR / den. Rádi přidáme pohodlný pelíšek, misky a pamlsky.

Půjčovna DVD a Pay TV Odpočiňte si při sledování filmů, které si můžete vybrat z placené nabídky Pay TV na pokoji nebo si zdarma zapůjčete DVD na hotelové recepci.

SPA & Fitness Zrelaxujte se během Vašeho pobytu v našem luxusním spa, jež se nachází ve druhém patře přímo v budově hotelu The Grand Mark Prague. Parní lázeň, suchá sauna, masážní lehátka a v neposlední řadě prostorná vířivka jsou ideální kombinací pro únik od ruchu velkoměsta.

Pro více informací a rezervaci prosíme kontaktujte concierge na tel. +420 226 226 126 nebo pište na email concierge@grandmark.cz.